Apie

Nuo paauglystės nesutariau su sportu… Nuolat bandydavau išvengti kūno kultūros pamokų, nes bėgti ilgus nuotolius būdavo kančia, o prievarta tai daryti nepadėjo pamilti tokio judesio pobūdžio. Tačiau augant ir bręstant, ir žinoma, kai reikėjo pasirinkti savo gyvenimo kelią, atėjo supratimas, kad norisi ieškoti sveiko judesio formos, kuri įtrauktų, motyvuotų ne tik mane, bet ir tuos žmones, kuriems lygiai taip pat sunku sportuoti, mankštintis, sveikatintis. 

Mano pasirinkimas buvo kineziterapija. Iki pat šiandien konsultuoju žmones su įvairiomis judamojo aparato problemomis: stuburo kaklinės, krūtininės, juosmeninės dalies skausmas, rankų kojų tirpimas, įvairios traumos, pooperacinė reabilitacija. Mokau šiuos žmones rūpintis savimi ir savęs nežalojant mankštintis, sportuoti, domėtis sveika gyvensena.

Kineziterapija ir visas mokslas apie žmogų- yra nuolat kintantis, tobulėjantis, todėl po studijų sekė daugybė seminarų, kursų. Kiekvienas jų papildė mano žinias ir suvokimą apie žmogaus kūną. Bet nors ir kiek valandų prasimokyta ir išklausyta tai dar nepabaiga- tai viso gyvenimo mokslas!

Ieškant sau ir savo klientams tinkamiausios judesio formos, atradau- Pilates metodą! Tai metodas, kuris įtraukia visus kūno raumenis, ypatingai kvėpavimo, giliuosius, stabilizuojančius, gerina koncentraciją, skatina kūno pažinimą bei sprendžia judamojo aparato problemas. Pilates užsiėmimai gali būti tiek pradedantiesiems- lėti, nesudėtingi, ramūs judesiai bei pažengusiesiems- vidutinio ir didelio intesyvumo užsiėmimai, kurių metu atliekami Pilates pratimai, jų variacijos.

Derinant kelis metodus ir praktikoje įgytas žinias organizuoju grupinius užsiėmimus ir Online užsiėmimus- treniruotes, kurių metu atliekame įvairaus pobūdžio pratimus- Pilates, kalanetika, mobilumo ir mobilizaciniai pratimai, funkcinės treniruotės ir kt.

Todėl, kai šiomis dienomis yra tokie dideli informacijos srautai, didžiulė galimybė rinktis, ir dar didesnis pasimetimas vis tik ką pasirinkti- kilo mintis kurti bendruomenę, su kuria būtų galima dalintis kokybiška informacija bei kuri nori keisti savo gyvenimo įpročius- pradėti maitintis sveikiau, mankštintis ar intensyviai užsiimti sportu, bei žinoma atrasti bendraminčių ir užmegzti naujas pažintis.